Jeanneau Sun odyssey 42i - Cassiopeia


Jméno lodě: Cassiopeia
Typ: Plachetnice
Model Jeanneau Sun odyssey 42i
Naposledy upraveno: 09.08.2018
Hodnocení: 1.0/5 (1x)
Vytvořil: marwill
Délka: 0,00 m
Délka na vodorysce: 0,00 m
Šířka: 0,00 m
Ponor: 0,00 m
Počet kabin:
Celkem kabin:
Celkem lůžek:
Lůžek + salon:
Počet koupelen:
Výkon motoru:
Celkem vody: L
Celkem paliva: L

Půjčil(a) jste si tuto loď a můžete ji doporučit či před ní varovat další jachtaře? Podělte se s námi o vaše zážitky. Zkušenosti dalších jachtařů mohou pomocí v bucoucnu i Vám.
Přidat hodnocení

user
marwill

Jednání chartrovky asi ok, hlavně na začátku. Loď předává postarší maník, vlastník lodi (Franco), ale neumí ani slovo kromě italštiny. Docela blbý, když se potřebujete na něco zeptat.
Loď je plná haraburdí a náhradních dílů, které zabírají prostory pod lavicemi na pravoboku v salonu. Musel jsme si opravit nebezpečný elektrický kabel - totálně uhnilý v prasklé zástrčce (kolik Euro stojí asi nový??), 12V zásuvka na kapitánském panelu taky byla na heslo - takže rozdělat a upevnit, jinak hrozilo riziko zkratu. Konektor na světlo v kokpitu byl v pytli úplně - neopravitelné.
Baterie - startovací ještě dobrá, servisní hlásila alarm podpětí již po 1/2 dne a to byla třeba celou noc nabíjena z 220V v maríně.
Měli jsme smůlu a v Marina di Campo na Elbě, kde když fouká z jihu, tak se to tam vlní jako prase, že jsme se potkali sálingama s nějakýma Němcema a Polákama (ti pak raději zdrhli). Odnesl to spreader tip za 30,- Euro - a ačkoliv bychom byli schopni dodat do nemohoucí Itálie nový přímo od výrobce do konce charteru, nechtěli o tom vůbec slyšet. Naúčtovali si za opravu jen tohoto dílu 300,- Euro (!!!!).
NEVER MORE!

YachtPanel je také mobilní aplikace
© 2015 - 2019 YachtPanel.cz