Skipper Tomáš Strnad (Uzlix)


Přezdívka
Uzlix
Jméno
Tomáš Strnad
E-mailová adresa
tomas.strnad@uzlix.cz
Profily na sociálních sítích

Jachting je pro mne zábava, dovolená, nejlepší odreagování. Miluju moře.


Plachetnicím se s bráchou věnujeme asi posledních 6 let (od roku 2010). Začal jsem s plachtěním na Orlíku, později na Slapech a na Lipně. Od roku 2011 jsem držitelem mezinárodního průkazu VMP a jezdím víkendové plavby s rodinou a přáteli na přehrady. 

Od roku 2012 jsem začal jezdit také na moře, nejprve v posádkách a od roku 2015, kdy jsem se stal držitelem průkazu Velitel jachty pobřežní plavby i jako Skipper. Na moři jsem 2-3 týdny z roku, zatím převážně Chrovatsko a Řecko. Spíše rodinné, pohodové plavby, dovolené s přáteli, flotilové plavby s bráchou (Yellowhammer Yachting) apod. Závodní jachting mě zatím nepotkal i když během zmíněných flotilových plaveb se v každém z nás občas probudí závodník. :)

Zkoušel jsem i plachetnice s opačného konce spektra velikosti a strávil nějaký čas na lodích třídy 420 a Laser, k čemuž bych se ještě chtěl určitě vrátit.

Na moře jezdím zatím pouze s rodinou a přáteli a známými známých, ale do výhledově se nebráním ani cizím posádkám.

Do budoucna je v plánu trávit co nejvíc času na moři, nabírat zkušenosti, časem rozšířit kvalifikaci na přlivové vody (B).... Jachting nabízí tolik možností...
Aktuálně neplujeme

Staňte se partnerem serveru YachtPanel

Chcete zviditelnit sebe či firmu? Nebo Vám jen záleží na budoucnosti a rozvoji serveru?

Více informací