Staňte se partnerem YachtPanel serveru

Proč hledáme partnery a investory?

Důvod je zcela jednoduchý a trápí většinu Startupů. Dostatečné financování pro konkurenceschopnou expanzi, vylepšení a podporu. Máme nápady, máme chuť a odhodlání. Ale nemáme dostatečné prostředky na jejich realizaci.

Základní služby YachtPanelu jsou a vždy zůstanou zdarma. To je bod, za kterým si stojíme. Častokrát se jachtařům stalo, že se podíleli svými zkušenostmi a znalostmi na vývoji něčeho nového a pak jim došel e-mail ve znění: “Zaplaťte 100 EUR za používání, produkt již není zdarma.” V tomto nám za dobu existence začali uživatelé věřit a proto naši aplikaci používají. A my je rozhodně nezklameme.

Nicméně možností, jak YachtPanel udělat ziskový je mnoho. Ale to už si žádá větší investice. Ale pro případné investory či partnery to již může být zajímavé bez toho, aby se ziskovost dotkla samotných řadových uživatelů, kteří využívají základní služby jako mapu kotvišť, recenze, lodní deník, kasu a další.

Jak nyní provozujeme YachtPanel?

Jelikož je YachtPanel nekomerční, tak veškerý jeho provoz musí být dotován. Financování nepotřebují pouze placené API třetích stran (Google mapy, námořní podklady, přístup k databázi lodí, předpověď počasí a další), ale také Hardwarový výkon (běžně přes 100 požadavků na server za sekundu), samotný vývoj a rozšíření nejen webové verze, ale také mobilní verze pro Android a IOS. A nesmíme zapomenout, že už jen za umístění mobilní aplikace do Google play či Apple store je nemalý poplatek. To jsme se ještě nezmínili o tom, že samotný vývoj probíhá každý den po práci ve volném čase.

Kdo nyní financuje YachtPanel?

Zatím nemáme žádného většího partnera a jediný investor je majitel a provozovatel serveru, Michal Vanek. Veškeré náklady serveru tudíž leží na něm a na samotných uživatelích, kteří dle svých možností přispěli. Někdo více, někdo méně. Ale jsme jim za to neskonale vděční, jelikož nám to vždy dodá trochu více možností, jak Vám naše služby vylepšit.

Přidejte se k nám na palubu!

Jestli Vás náš projekt oslovil, ať už jako uživatele, partnera či potencionálního investora, nebojte se na nás obrátit. Při lehčí finanční pomoci jednorázově či měsíčně stačí kliknout na odkaz níže. Za Vaši pomoc Vám samozřejmě můžeme vystavit fakturu.

Pokud se však rozhodnete se stát našim dlouhodobým partnerem, či máte zájem o investici, kontaktujte nás. Možností spolupráce je velké množství a kdo chce, ten hledá jak. To je motto, kterým se řídíme každý den, když nabíráme síly na další porci zlepšování a vylepšování našeho produktu.

Celkem partnerů:
(Měsíční příspěvek)
2
Získáno měsíčně: 20 EUR

Podporují nás pravidelně:

Tomáš Strnad

Podpořili nás jednorázově:

Uzlix,
Anonym,
Anonym,
Martin Hanousek,
Martin Navrátil,
Tomáš Nečas,
Václav Babek,
Martin Nepomuk,
Miloš Hlavinka,
Baharis,
Josef Polášek,
Martin Havlík,
Tereza Janoušková,
Josef Hlavinka,
Jan Beran,
Jan Samek,