Recenze lodě Jeanneau Sun Odyssey 42i - Cassiopeia 2010


Typ: Plachetnice
Jméno: Cassiopeia
Výrobce: Jeanneau
Model: Sun Odyssey 42i
Rok: 2010
Hodnocení: 1.0/5 (1x)
user
marwill

Jednání chartrovky asi ok, hlavně na začátku. Loď předává postarší maník, vlastník lodi (Franco), ale neumí ani slovo kromě italštiny. Docela blbý, když se potřebujete na něco zeptat.
Loď je plná haraburdí a náhradních dílů, které zabírají prostory pod lavicemi na pravoboku v salonu. Musel jsme si opravit nebezpečný elektrický kabel - totálně uhnilý v prasklé zástrčce (kolik Euro stojí asi nový??), 12V zásuvka na kapitánském panelu taky byla na heslo - takže rozdělat a upevnit, jinak hrozilo riziko zkratu. Konektor na světlo v kokpitu byl v pytli úplně - neopravitelné.
Baterie - startovací ještě dobrá, servisní hlásila alarm podpětí již po 1/2 dne a to byla třeba celou noc nabíjena z 220V v maríně.
Měli jsme smůlu a v Marina di Campo na Elbě, kde když fouká z jihu, tak se to tam vlní jako prase, že jsme se potkali sálingama s nějakýma Němcema a Polákama (ti pak raději zdrhli). Odnesl to spreader tip za 30,- Euro - a ačkoliv bychom byli schopni dodat do nemohoucí Itálie nový přímo od výrobce do konce charteru, nechtěli o tom vůbec slyšet. Naúčtovali si za opravu jen tohoto dílu 300,- Euro (!!!!).
NEVER MORE!

Fotografii ještě nikdo nepřidal. Budte první a přidejte fotografii.

Délka: 0,00 m
Délka na vodorysce: 0,00 m
Šířka: 0,00 m
Ponor: 0,00 m
Kabin:
Kabin + posádka (salón):
Lůžek celkem:
Lůžek + posádka (salón):
Koupelen:
Výkon motoru:
Celkem vody: L
Celkem paliva: L

Naše ceny ve vybraný termínech

Povinné příplatky

Volitelné příplatky

Ceníkové ceny

Staňte se partnerem serveru YachtPanel

Chcete zviditelnit sebe či firmu? Nebo Vám jen záleží na budoucnosti a rozvoji serveru?

Více informací